VELETRŽNÍ SERVIS

Společnost JM expo s.r.o. nabízí vystavovatelům komplexní servis, který je spojen s účastí firem na veletrzích a to včetně spedice, grafiky, květinové výzdoby a zeleně, kompletního vybavení nábytkem a veškerými doplňky, tiskové konference, hostesek a promotion. Při výstavách doma i v zahraničí Vás zbaví všech starostí souvisejících s komunikací s veletržní správou.

Zajistí Vám poradenství při výběru vhodného veletrhu, architektonický návrh expozic, statický výpočet, komplexní realizaci expozic, cenovou kalkulaci a servis po celou dobu trvání veletrhu.  

Pro ukázky nových služeb, záběry produktů z reálného prostředí nebo reklamní spoty na veletrzích Vám pracovníci zajistí kvalitní velkoplošnou projekci. Spolupracující firma má připravený tým odborníků, který Vám pomůže jak při návrhu koncepce Vašeho stánku, tak i třeba při jeho realizaci včetně laserových efektů.

Nabízíme Vám realizaci od jednoduchých přízemních expozic až po náročné patrové stánky. Práce spojené s výstavbou a demontáží expozic jsou prováděny vždy v souladu s právě platnými pracovně právními, bezpečnostními a živnostenskými ustanoveními příslušné země.

Při stavbě samotné je možno použít výstavnické systémy Octanorm, Alur a Maxima (ale také atypické expozice), které umožňují vytvoření prostorově a tvarově zajímavých, netradičních konstrukcí a v kombinaci s atypickými doplňky či celky dokážeme vytvořit jakoukoliv stavbu dle přání a potřeb klienta.

Díky dlouholetým osobním zkušenostem není pro naši firmu problém výstavba expozic
na veletrzích v Evropské unii, Asii nebo Arabských emirátech.