O FIRMĚ:

Firma JM expo s.r.o. byla založena v roce 2007. Její pracovníci okamžitě začali zabezpečovat technickou realizaci výstav a veletrhů v zahraničí i v České republice. Růst firmy je založen na kvalitě poskytovaných služeb a profesionálním přístupu ke klientům.

Firma disponuje týmem odborníků specializujících se na komplexní poskytování veletržního servisu a marketingových služeb.

Její zaměření je primárně orientováno na zakázkovou výstavbu expozic. Při tom si zakládá na individuálním přístupu ke klientovi a tak celková řešení jsou výsledkem dialogu se zákazníkem o jeho potřebách i možnostech. Může těžit z dlouholetých zkušeností pracovníků v oboru, které dále rozvíjí.

V "krizovém roce" 2009 se nám podařilo navýšit plochu výstavby na veletržních akcích ve světě oproti roku 2008 o 45%. Zúročila se tak dlouhodobá péče o naše klienty a seriozní přístup k jejich požadavkům.

Rovněž roky 2010 až 2015 nám byly příznivé a navýšení plochy expozic bylo oproti roku 2009 o 18%. Za to patří dík našim věrným zákazníkům.

Od roku 2015 jsme držiteli certifikátu DŮVĚRYHODNÁ FIRMA

DŮVĚRYHODNÁ FIRMA